Sok z cebuli na porost włosów

Oto sok z cebuli, który sprawi, że Twoje włosy zaczną rosnąć nawet dwa razy szybciej!

Każda kobieta marzy o tym, aby jej włosy były gęste, zdrowe i długie. Wiedzą, że ten atrybut wpisuje się w kanon współczesnego piękna. Mają też świadomość, że mężczyzn pociągają kobiety z pięknymi i długimi włosami. Okazuje się jednak, że uzyskanie wymarzonej fryzury wcale nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać!Pomóc mozż sok z cebuli, zobacz jak!

Niektóre kobiety nie lubią nosić długich włosów. Uważają, że utrzymanie ich w nienagannej kondycji jest niemożliwe. Ponadto codzienne czesanie, mycie, suszenie i odżywianie są zbyt kosztownymi i długotrwałymi procesami.

Są również takie kobiety, które w długich włosach wyglądają po prostu źle. Jednak istnieją też te, które nie wyobrażają sobie życia z krótkimi włosami. Martwi ich, że nie mogą nosić wymyślnych finezyjnych fryzur, co w niektórych sytuacjach bywa naprawdę frustrujące.

Słynne gwiazdy z Hollywood bardzo często wykorzystują metodę cebuli, aby ich włosy mogły rosnąć jeszcze szybciej. Zdaniem dermatologów cebula jest niezwykle korzystna dla naszych włosów. W swoim składzie zawiera bowiem doskonałe składniki odżywcze, które dają efekty jakich nie moglibyśmy osiągnąć żadnymi preparatami komercyjnymi.

Jak można użyć cebuli do pielęgnacji włosów?

Z kilku cebul wyciśnij sok. Nałóż go na włosy i wykonaj delikatny masaż. Zaleca się, aby pozostawić sok na skórze głowy przez około kwadrans. Jednak jeśli masz więcej czasu możesz wydłużyć ten czas nawet do godziny. Wówczas efekty będą jeszcze lepsze! Następnie spłucz swój nowy, naturalny regenerator włosów czystą, ciepłą wodą. Zapach będzie drażniący i intensywny, dlatego po całym zabiegu dwukrotnie umyj włosy swoim ulubionym szamponem.

Stosuj tę miksturę regularnie a zobaczysz imponujące efekty. Jak widać naturalne sposoby pielęgnacji nigdy nie zawodzą. Niewiele osób nawet zdaje sobie sprawę z tego, że w ich lodówkach znajdują się produkty, dzięki którym można bez zbędnych wydatków przywrócić swoje dawne, utracone przez trudny codziennego życia piękno!

loading...

Post Author: Ania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *