Woda mineralna na diecie

Woda mineralna na diecie

Badania ujawniają prawdę o wodzie butelkowanej. W jej składzie znajduje się 24 000 substancji chemicznych!

Ostatnie przeprowadzone badania jednoznacznie dowiodły, że woda butelkowana może powodować poważne zaburzenia endokrynologiczne wywołujące negatywne skutki dla rozwoju oraz procesów rozmnażania. Badania przeprowadzono na 18 różnych rodzajach wód butelkowanych pochodzących od wielu producentów. W ich składzie znaleziono łącznie 24.520 podejrzanych substancji, które wykazują działanie antyandrogenne i antyestrogenne. Dyspergatorami endokrynnymi są substancje, które mogą poważnie wpłynąć na układ hormonalny. Prowadzą one między innymi do guzów nowotworowych, zaburzeń sercowo-naczyniowych, wad wrodzonych i zaburzeń ogólnorozwojowych.

Co powinieneś zrobić?

Przede wszystkim ograniczyć spożycie wody w butelkach. Należy zastąpić je wodą kranową przepuszczaną przez specjalny system filtracyjny. Jest on w stanie usunąć szkodliwy chlor oraz fluor sprawiając, że woda będzie całkowicie zdrowa.

loading...

Post Author: Ania

1 thought on “Woda mineralna na diecie

    Aneta

    (29 sierpnia 2017 - 14:14)

    Kiedyś próbowałam pić filtrowaną wodę, ale nie mogę się przekonać.. Wolę smak zielonej Piwniczanki i to ją piję codziennie, często w postaci zielonych koktajli. Jestem bardzo zadowolona, czuję się po niej bardzo dobrze 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *